Semestr pro studenty pomalu započal a i my rozjeli další ročník Vysokoškolské volejbalové ligy. V Českých Budějovicích proběhl v tělocvičně Na Sádkách Jihočeské univerzity dne 25.10.2019 první turnaj již druhého ročníku. Na turnaj přišli jak hráči, kteří odehráli první ročník, tak k nám zavítali i nováčci. Složení týmů se proměnilo a byl k vidění skvělý a vyrovnaný volejbal.

Celkem se prvního turnaje zúčastnilo pět týmů složených ze studentů z Jihočeské univerzity, ale své zastoupení má i Karlova univerzita, VŠE, ČVUT a Zemědělská univerzita v Praze. Hrálo se systémem každý s každým na dva hrané sety. Zápasy byly velmi vyrovnané a rozhodoval každý bod. Doufáme, že do dalších turnajů se týmy ještě rozrostou a přibydou k nám i nové týmy.

 

Další turnaj nás čeká 13.12. 2019, kdy se bude hrát o jednodenní skipasy na Lipno. Děkujeme partnerům ČAUS, Jihočeské univerzitě, Mizuno, Madetě, Šumavskému pramenu, Skiareálu Lipno, Mikase, Jihočeskému krajskému volejbalovému svazu, Týmu.cz, Protrainup, Sportmentor. Těšíme se na druhý turnaj.

Vysokoškolská volejbalová liga.
(Bc.) 😀 Gabča Dvořáková

Vysokoškolská volejbalová liga