Přinášíme vám zajímavé novinky, které budou v rámci naší studentské volejbalové ligy dostupné z každého turnaje. Věříme, že se vám budou líbit.

První turnaj Vysokoškolské volejbalové ligy je za námi. Odezvy na turnaj byly velmi pozitivní. Video z prvního turnaje si prohlédlo na Facebooku přes 5 000 lidí, ale neusínáme na vavřinech a pracujeme dál. Naším dlouhodobým cílem je nabídnout studentům co nejlepší soutěž nejen na hřišti, ale také před a po turnajích. Cílem je vytvořit profesionálně vedenou volejbalovou soutěž. Pojďme se tedy podívat na zmiňované novinky.

Největší novinkou je, že výsledky všech zápasů nyní naleznete online. Nechybí ani přehledná tabulka Vysokoškolské ligy. Můžete porovnávat výsledky týmů, kouknout se, jak skončily sety jednotlivých zápasů, kdo vede tabulku a kde se zápasy odehrály.

V horní sekci webu vysokoskolskaliga.cz naleznete seznam týmů hrajících Vysokoškolskou ligu. Každému týmu jsme přiřadili (prozatímní) logo a po kliknutí na dané logo se dostanete na soupisku a výsledky týmu.

Připravujeme další novinky, s kterými vás již brzy seznámíme. Nezapomeňte! Druhý turnaj Vysokoškolské volejbalové ligy se ponese ve Vánočním duchu a uskuteční se v pátek 14.12.2018 opět v Českých Budějovicích. Neváhejte a přihlaste se! Atmosféra je vynikající a stále nabíráme nové týmy.

Registrace je stále otevřená. Přijďte mezi nás.

Vysokoškolská volejbalová liga