V novém roce 2020 a po náročném zkouškovém období se studenti opět hned v první týdnu semestru v pátek 21.2.2020 setkali již na třetím turnaji Vysokoškolské volejbalové ligy v tělocvičně Na Sádkách. Tímto turnajem vstoupili všichni hráči do druhé poloviny a byla vidět soustředěnost a hlad po bodech do tabulky, neboť každý by se chtěl podívat do velkého finálového republikového turnaje 5.5. 2020 v Jindřichově Hradci. I po náročném prvním týdnu semestru se hráči dokázali vyburcovat ke krásným zákrokům, vypjatým mezihrám a spontánní radosti při získaném bodu.

Sestava českobudějovického turnaje se nezměnila, opět přijelo pět týmů, zejména studentů Jihočeské univerzity. Hrálo se systémem každý s každým na dva hrané sety do 25 bodů. K vidění byly velmi vyrovnané zápasy a všichni jsou určitě zvědavi na proměnu tabulky po třetím turnaji. Každý tým si přeje co nejlepší postavení do závěrečného čtvrtého turnaje, který proběhne 24.4.2020 opět v tělocvičně Na Sádkách a uzavře Vysokoškolskou volejbalovou ligu 19/20.

Nikdo z hráčů neodešel domů s prázdnou. Každý tým dostal jako malý dárek sadu zvýrazňovačů od firmy … Touto cestou bychom rádi poděkovali všem sponzorům a partnerům – Česká asociace univerzitního sportu Jihočeská univerzita, Jihočeský krajský volejbalový svaz, Mizuno, Madeta, Šumavský pramen, Skiareál Lipno, Týmuj.cz,  Protrainup a VolleyCountry.

Já Vám přeji krásné jaro a těším se na závěrečné boje o první tři postupová místa do finálového turnaje.

Tým Vysokoškolské ligy
G. Dvořáková.

Vysokoškolská volejbalová liga