Středoškolská a Vysokoškolská volejbalová liga vyvrcholí na začátku května v Jindřichově Hradci, kdy se nejlepší týmy z jednotlivých měst utkají v Superfinále školního volejbalu o vítězství.

Středoškolská volejbalová liga probíhá v Českých Budějovicích, Praze a Ostravě. Do soutěže je zapojeno 36 týmůreprezentujících gymnázia a střední školy. 21 týmů aktuálně zápolí ve Vysokoškolské volejbalové lize, která se hraje v Ostravě, Českých Budějovicích a Plzni. Tyto školní volejbalové ligy mixů hraje v letošní sezóně už přes 600 studentů středních a vysokých škol.

Dvanáct nejlepších týmů ze Středoškolské ligy bude soupeřit v pondělí 4.května 2020 o premiérový titul ve Středoškolské volejbalové lize. V úterý 5. května je na programu finálový turnaj Vysokoškolské volejbalové ligy ve stejném formátu jako u Středoškolské ligy.

 

Na týmy čekají lákavé ceny v hodnotě 150 000Kč.
– poháry pro nejlepší tři týmy
– vybavení od společnosti Mizuno pro první 3 týmy Vysokoškolské ligy v celkové částce 50 000Kč
– zájezd za 30 000Kč pro vítěze Vysokoškolské ligy
– Vstup zdarma na Světovou volejbalovou trenérskou show 2020 pro vítěze Vysokoškolské a Středoškolské ligy
– Exkluzivní exkurze v Jihočeské firmě MADETA a.s. pro vítěze Středoškolské ligy
– Floutrejl na Lipně pro nejlepší tým Středoškolské ligy

SUPERFINÁLE školního volejbalu se uskuteční ve sportovní hale v Jindřichově Hradci 4. a 5. května. Vstup je ZDARMA.

Středoškolskou a Vysokoškolskou ligu organizuje Škola volejbalu z.s. ve spolupráci s partnery: Jihočeský krajský volejbalový svaz, Západočeský krajský volejbalový svaz, Jihočeská univerzita, Západočeská univerzita, Ostravská univerzita, AVL s.r.o., Gymnázium a Obchodní akademie Orlová

Středoškolská a Vysokoškolská volejbalová liga děkuje za podporu – České asociaci univerzitního sportu, firmám Mikasa, Madeta, Mizuno, Šumavský pramen, Týmuj.cz, ProTrainUp, Skiareálu Lipno a VolleyCountry.

 

 

Vysokoškolská volejbalová liga