V letošním ročníku Vysokoškolské volejbalové ligy byly odehráno 134 zápasů v třech kolech. Bohužel závěrečná čtvrtá kola a finálový turnaj SUPERFINÁLE školního volejbalu se neuskuteční.

Toto rozhodnutí vychází z návaznosti na rozhodnutí České asociace univerzitních sportů, kdy mistrovské i nemistrovské soutěže byly zrušeny do 31.8.2020 v souvislosti s vývojem situace ohledně šíření pandemie COVID-19, usnesením státu a vlády ČR a Národní sportovní agentury.

Podle dostupných informací univerzity zrušily vyučování, výjezdy a akce do konce června, některé pak až do konce září. Také počítáme s tím, že studenti budou velice zaneprázdněni plněním svých studijních povinností ve zkráceném čase.

V příštím ročníku se Vysokoškolská volejbalová liga rozroste do dalších dvou měst, budeme hrát také v Hradci Králové a Praze. Věříme, že příští ročník proběhne dle našich a vašich představ a opět se na palubovkách setkáme.

Velice s vážíme spolupráce s našimi partnery, kterým chceme touto cestou poděkovat – Česká asociace univerzitního sportu, Jihočeská univerzita, Ostravská univerzita, Západočeská univerzita, Jihočeský krajský volejbalový svaz, Plzeňský krajský volejbalový svaz, Volejbal Ostrava, Mizuno, Madeta, Šumavský pramen, Skiareál Lipno, Týmuj.cz,  Protrainup a VolleyCountry.

Zdroj: vlastní / Česká asociace univerzitních sportů

Vysokoškolská volejbalová liga